Top 3 sklepów ze świata, które musisz znać!

Lubisz zakupy w Internecie, ale polskie sklepy zaczęły Cię powoli nudzić?
To idealne czas, żeby poznać
sklepy internetowe zagraniczne, które oprócz atrakcyjnych cen, oferują klientom, masę produktów, często niedostępnych w krajach ojczystych.
Przejdźmy zatem do naszej tytułowej trójki.

1. AliExpress.
Któż nie słyszał o chińskim gigancie, który w tym momencie już dosłownie zalewa świat swoimi produktami. Faktem jest, że ceny na AliExpress są naprawdę konkurencyjne, a jakość produktów w stosunku do ceny, potrafi zaskoczyć. Oczywiście najważniejsze jest, żebyśmy czytali opinie o danym produkcie, a nie kupowali na hura. Ale przy odpowiednim researchu jesteśmy w stanie wyłapać prawdziwe perełki. Czas w jakim przychodzą przesyłki jest zadowalający, tak samo jak i szeroki wachlarz metod płatności.

2. Wish.
Konkurent chińskiego sklepu, o bardzo zbliżonych produktach i równie atrakcyjnych cenach. Tak jak w AliExpress znajdziemy tutaj multum przeróżnych produktów. Począwszy na elektronicznych gadżetach, na odzieży i sprzęcie audio-wideo skończywszy. Czas wysyłki jest również dość zadowalający. W zależności od tego w jakim magazynie znajduje się nasz produkt jest to zasadniczo około 3 tygodni. Płatności również nie pozwalają na narzekania. Cała transakcja odbywa się prosto szybko i przyjemnie.

3. Amazon
Sklep – legenda. Wśród swojej oferty podobnie jak dwaj poprzedni przeciwnicy ma dosłownie wszystko czego dana osoba potrzebuje. Na plus jest też fakt iż od niedawna jest on w naszym rodzimym języku, więc osoby, które nie umieją angielskiego, nie muszą już siedzieć zestresowane ze słownikiem w ręku. Jeśli chodzi o płatności to tak jak poprzednicy mamy do wyboru sporo sposobów uiszczenia należności za nasze zamówienie. Przesyłka również idzie dość szybko, zważywszy na to, że idzie z zagranicy.

Jak widzicie, nie jesteśmy skazani na nasze polskie sklepy internetowe, ponieważ sklepy internetowe zagraniczne nie są już dla nas tak obce jak dawniej.

Author: innowacyjnanaukaebiznesu.pl