w1

SYSTEM PISANIA OFERT Trick nr 1 Wybierz Opcje

w2

w3

Nagrania wideo włączaj na cały ekran, żeby wszystko dokładnie widzieć. Jeśli jakość wideo jest słaba, to wejdź w ustawienia filmu i zmień jakość na wyższą, bo Youtube sam automatycznie ustawia jakość i czasami słabo widać. Jeśli nie wiesz jak to zrobić, zobacz ten film: Jak poprawić jakość filmu podczas oglądania – kliknij tutaj.

11 komentarzy

 1. Trik oczywiście znany chociażby z codziennych zakupów. Zastanawiam się jak zastosować ten trik w mojej działalności i nie bardzo to widzę. Ale z czekam na dalsze triki.

  Odpowiedz
 2. a co sprzedajesz?

  Odpowiedz
 3. Trik znany , ale nie zawsze wykorzystywany. Trzeba sie uczyć od najlepszych – dziękuję

  Odpowiedz
 4. Pakiety to jakby oczywista sprawa, lecz dziękuję za przypomnienie. Przy okazji: warto też zamówić dobry mikrofon, bo przez ten to słychać gorzej niż przez telefon.. z promocyjnego pakietu Biedronki. A może za niska częstotliwość próbkowania jest ustawiona lub ilość bitów? Czym nagrywasz? Pozdrawiam!

  Odpowiedz
  • Wszystko było nagrane przez mikrofon z laptopa, było testowane i dobrze działa. Także nie wiem w czym problem, może wystarczy volume podkręcić i będzie głośniej.

   Odpowiedz
 5. To wszystko wyjaśnia. Mikrofon w laptopie to nie jest mikrofon do nagrywania, lecz „awaryjny” do Skype czy podobnych komunikatorów. Proponuję zamówić mikrofon typowy „dla lektora” np. na USB i nagrywać w jakości minimum 44kHz/16 bitów. Wiedzy i programów jest wiele w necie, Google pomoże.

  Odpowiedz
 6. Stosuję podobną metodę od lat. Cenę uzależniam od ilości. Np 100 szt daję nawet o połowę taniej niż jedną.

  Odpowiedz
 7. Właśnie chciałem go wprowadzić,dziękuję za sugestie:)Czekam na dalsze propozycje bo oferta nie ruszyła z miejsca,chciałbym się gdzieś dowiedzieć konkretnie jak dobrać grupę odbiorców pod daną usługę.

  Odpowiedz
  • Trzeba stworzyć po prostu avatar klienta, jaka płeć, wiek, gdzie mieszka, czym się zajmuje, interesuje, jak spędza czas, itd.

   Odpowiedz
 8. No tak,racja a potem pozwolić fb na wyszukanie podobnych profilów,dobrze myślę?Pytanie jak zrobić z tego jednego avatara tysiące potencjalnych klientów.

  Odpowiedz
  • Z Facebookiem to już oddzielny temat. Oferte pisze się pod jednego klienta, jak stworzysz ją dla dziewczyny w wieku 20 lat, której chcesz sprzedać kosmetyki, to znajdziesz mnóstwo podobnych dziewczyn.

   Odpowiedz

Dodaj komentarz