Close

Jeśli Ja Mogę, Ty Również....

„TEN PORADNIK Ujawnia, Jak Zdobywać Najlepszych Klientów z Facebooka Ustawiając

Precyzyjne Reklamy!”

Drogi Przyjacielu,

JEŚLI chcesz pozyskiwać klientów pod dostatkiem z Reklam na Facebooku, NIEZALEŻNIE od branży, w której działasz, to TEN PORADNIK rozwiąże wszystkie Twoje problemy.

Ale zanim go otrzymasz, pozwól, że coś sobie wyjaśnimy.

TEN PORADNIK nie jest dla osób szukających metod na zarabianie pieniędzy w internecie.

Ten poradnik jest dla DOROSŁYCH ludzi, którzy chcą być znani z tego, że zawsze pozyskują więcej nowych klientów niż ich konkurencja.

Poradnik - Reklamy Facebook Ads

POKAŻĘ CI, co robię, aby zdobywać klientów z reklamy na Facebooku. Te informacje są tak potężne, że powinny wymagać pozwolenia na broń!

Wiadomość od: Dominik Jędrzejczak

OPINIE

22-stronicowy PORADNIK Ujawnia:

REKLAMĘ NA FANÓW KONKURENCJI, która jest idealnym rozwiązaniem dla biznesów lokalnych i pomaga szybko przechwycić klientów konkurencji (patrz: strona 3).

CO JEST FILAREM KAŻDEGO BIZNESU i czego tak naprawdę pragnie każdy klient (strona 4).

GDZIE TKWI PRAWDZIWA SKUTECZNOŚĆ REKLAM NA FACEBOOKU i jakie grupy docelowe można stworzyć (strona 5).

JAK ZAIMPORTOWAĆ BAZĘ DO FACEBOOKA i kierować reklamy tylko na najbardziej zaangażowane i zainteresowane osoby, którym szansa sprzedaży jest największa (strona 6,7,8).

CO ZROBIĆ GDY DOPIERO ZACZYNASZ I NIE MASZ LISTY KLIENTÓW, aby znaleźć najbardziej zainteresowane osoby twoimi produktami, bądź usługami - Tego sekretu nie znają nawet największe agencje reklamowe (strona 9).

JAK ZA POMOCĄ FACEBOOKA STWORZYĆ GRUPĘ 150 000 PODOBNYCH ODBIORCÓW DO TWOICH KLIENTÓW, aby zdobywać NAJLEPSZYCH klientów i zostawić konkurencję daleko w tyle (strona 9,10,11).

KAMPANIE REMARKETINGOWĄ, która jest rzadko wykorzystywana, a która bardzo szybko zdobywa klientów (strona 12,13,14,15).

NAJSKUTECZNIEJSZE MIEJSCA REKLAMOWE - Facebook ma wiele miejsc, do których możesz kierować reklamy, ale czy wiesz które są najskuteczniejsze? (strona 16).

CO WPŁYWA NA SKUTECZNOŚĆ REKLAMY i jak zaprojektować skuteczną reklamę, która będzie tania i doprowadzi do sprzedaży (strona 17,18,19)

JAKICH ZWROTÓW MARKETINGOWYCH UŻYĆ W TREŚCI, aby przekonać jak najwięcej osób do kliknięcia w twoją reklamę (strona 19,20,21)

NIEPUBLIKOWANY NIGDY WCZEŚNIEJ SEKRET REKLAMY, który sprawi że twoja reklama będzie częściej wyświetlana, niż konkurencji (strona 22)

Nie Ma Żadnego Haczyka!

Tak jak powiedziałem, otrzymasz mój PORADNIK ZA BEZCEN.

Pomyśl tylko, że teraz inwestujesz 1000zł miesięcznie w reklamę i masz słabe wyniki, a po przeczytaniu PORADNIKA zainwestujesz tylko połowę tej kwoty i osiągniesz 3 razy lepsze rezultaty niż obecnie. To daje Ci 500zł oszczędności każdego miesiąca.

Z DRUGIEJ STRONY

Jakich Wyników Się Spodziewać?

TEN PORADNIK WSKAŻE CI DROGĘ – powie, co masz robić, aby uzyskać największą skuteczność. To nie jest jakiś tam poradnik napisany przez osobę, która dopiero chce zarabiać pieniądze, ale przez człowieka, który POMÓGŁ 317 ludziom szukającym pomocy w reklamie na Facebooku.. Ten poradnik jest gotowym i praktycznym przewodnikiem.

W środku nie ma żadnych wypełniaczy ani puchu. Natychmiast powiem Ci, co konkretnie musisz zrobić, w jaki sposób i dlaczego.

PLUS wszystko jest skondensowane na zaledwie 22 stronach, więc po 15 minutach możesz znać wszystkie najlepsze sekrety Facebooka.

Natychmiast dostaniesz na tacy całą moją filozofię tworzenia najskuteczniejszych reklam na Facebooku i kupowania tańszych reklam niż konkurencja. Dostaniesz realne, praktyczne i skuteczne strategie.

I to nic Cię nie kosztuje. No bo pomyśl samemu, ile tysięcy złotych zaoszczędzisz, kiedy twoje reklamy staną się tańsze i zaczniesz pozyskiwać więcej nowych klientów do swojego biznesu.

Zanim powiem Ci, dlaczego otrzymasz go za darmo, posłuchaj, co musisz zrobić.

JESTEM jedną z tych osób, która z małego budżetu reklamowego zaczęła kupować reklamy i szybko zbudowała dużą listę mailingową i stałych klientów. Ale...

NIE SUGERUJĘ, że każdy, kto czyta poradniki za 1zł, dojdzie do takich wyników...

...Może być tak, że nie odnotujesz żadnych dodatkowych wpływów po lekturze tego poradnika.

Nie mam zamiaru obrażać Twojej inteligencji i opowiadać Ci o tym, że po tym poradniku będziesz BOGATY.

Jesteś JEDYNĄ osoba, która jest zdolna do tego, aby zdobyć klientów i pieniądze. Nie ja, nie książka, nie jakieś seminarium.

TWÓJ RUCH...

Widziałem kilka stron, które dały coś za darmo, a potem trzeba było zapłacić. W tym wypadku NIC Z TYCH RZECZY. Nie ma żadnych tekstów małym druczkiem czy tego typu rzeczy.

Dosłownie otrzymasz PORADNIK FACEBOOK ADS i dostęp do mojego klubu.


Gdy tylko przygotuję kolejne poradniki, jako pierwszy otrzymasz informacje, aby nabyć go w promocyjnej cenie, bez ponoszenia dużych kosztów, gdyż dobrze wiem jak to jest kupować szkolenia po 200zł, 500zł a nawet po 2500zł, które nie przekładają się na późniejsze wyniki.

Otrzymujesz to wszystko, bo mam nadzieję, że materiały Ci się spodobają i to będzie początek dobrej znajomości biznesowej na najbliższe lata.

Dzięki za poświęcenie czasu i mam nadzieję, że usłyszymy się bardzo szybko.

Dominik Jędrzejczak

PS. Ponoć niektórzy czytają listy od sekcji PS, dlatego podsumowując:

Mogę wysłać Ci Poradnik o tym, jak tworzyć skuteczne i tanie reklamy na Facebooku.

PPS. Oferta jest ograniczona i przyjmę tylko 100 nowych uczniów w tym miesiącu.

Podaj Gdzie Wysłać