„Jak Przyciągnąć Czytelników i Zatrzymać Ich Na Zawsze?”

Czy Ty również chcesz, aby twoja strona internetowa była odwiedzana przez tysiące czytelników z sieci?

Szanowny właścicielu strony internetowej,

Jeśli chcesz mieć pewność, że już za chwilę poznasz receptę na pisanie tekstów, które będą czytane od pierwszego zdania do ostatniego, to koniecznie przeczytaj każde słowo na tej stronie.

Ujawnię Ci najlepsze strategie copywriterów, dzięki którym szybko zaczniesz pisać tak, jakbyś przeszedł szkolenie dla Copywriterów za 2500zł.

Nie każdy jest w stanie pisać takie treści, ale…

… każdy może się nauczyć pisać w taki sposób, który wciągnie czytelnika na długo.

Można powiedzieć, że osoba która trafi na twoją stronę nie będzie chciała jej później opuścić. Przeczyta każdy artykuł, który napiszesz według schematu, który otrzymasz w tym e-booku.

Informacje tutaj zawarte powinny być tajne i nigdy nie ujrzeć światła dziennego.

Tak, te materiały który przygotowałem dla Ciebie są sprzedawane po 1000zł przez najlepszych Copywriterów w Polsce. Mało kto dzisiaj docenia zawód copywritera, a patrząc na różne strony internetowe, ludzie często piszą o czym popadnie.

Jedni nie potrafią napisać dobrego artykułu, drudzy nie wiedzą jak go dobrze sformatować pod SEO, żeby zdobywać wysokie pozycje w Google, a inni jeszcze piszą tak nudno, że już na samym początku czuć sztywny język, przez co strona jest szybko opuszczana.

Statystyki pokazują, że większość stron internetowych, na które trafiają użytkownicy z Google mają wysoki współczynnik odrzuceń, przez co Google spycha takie strony na dalekie pozycje, które nie są odwiedzane już przez nikogo.

A gdybyś tak dostał wzór do pisania, dzięki któremu staniesz się profesjonalnym copywriterem, a nawet ludzie uznają Cię za eksperta?

 Kim Ja Jestem?

Nazywam się Dominik Jędrzejczak i każdego roku kupuje różnego rodzaju kursy i szkolenia z rozwoju osobistego i e-biznesu, ale najczęściej są to szkolenia z marketingu.

Pokusiłem się o zakupu szkolenia z Copywritingu za 500zł i powiem szczerze, że dzięki temu odkryłem wiele elementów, które należy stosować pisząc teksty na strony internetowe czy artykuły do czasopism, czy gazet.

Dzięki wskazówkom zawartym w tego typu szkoleniach mogę tworzyć teksty, które są warte grube tysiące i Ty dzisiaj nauczysz się tak pisać.

Dlaczego więc otrzymasz to wszystko za bezcen?

Każdemu klientowi powtarzam, że lubię się dzielić wiedzą. Mam frajdę z tego, że ludzie mają efekty po zastosowaniu materiałów, które ode mnie otrzymują.

Będę szczęśliwy, gdy zastosujesz u siebie te informacje. Jak to się mówi wprowadzisz w życie i pewnego dnia mi za to podziękujesz.

Co otrzymasz?

Otrzymasz gotową instrukcję pisania artykułów, które będą z zachwytem czytane przez osoby wchodzące na twoją stronę internetową(ten wzór pisania możesz również wykorzystać drukowanych artykułach)

Dowiesz się o czym pisać, aby ludzie odwiedzający twoją stronę nie mogli jej opuścić dopóki nie przeczytają ostatniego zdania.

Poznasz poważny błąd popełniany przez 99% prowadzących własne strony internetowe czy blogi

Zobaczysz na nagraniu wideo, jak obsługiwać Keyword Planner i dlaczego bez tego narzędzia twoje pisanie w ogóle nie ma sensu

Zrozumiesz również jaki poważny błąd popełniasz, nie wykorzystując u siebie jednego taniego narzędzia.

Ale to nie wszystko!

Dostaniesz również, aż 2 dodatkowe bonusy.

Bonus 1. Nauczę Cię dokładnie krok po kroku jak tworzyć artykuły, które będą wysoko w wyszukiwarce Google

Bonus 2. Dowiesz się również co należy zrobić, aby twoja strona zdobywała wysokie pozycje, nawet na Autopilocie.

Dla kogo ten e-book nie jest?

Nie jest dla osób, które zbierają materiały i nic z nimi nie robią.

To jest dla ludzi, którzy wiedzą, że samo się nic nie zrobi, że trzeba przy tym usiąść stworzyć plan działania i wykonać pewną pracę.

Uwielbiam takich ludzi, którzy wdrażają uzyskane informacje natychmiast, dzięki czemu szybko widzą efekty.

Jeśli jesteś jedną z tych osób, która kupi, przejrzy materiał i odłoży na bok, to nie jest dla Ciebie, więc najlepiej opuść tą stronę.

Widzę, że ten e-book ma w sobie mnóstwo wartościowej wiedzy, ale ile to wszystko kosztuje?

Posłuchaj tego typu szkolenia są sprzedawane po kilka tysięcy złotych. Mógłbym wziąć wynająć salę konferencyjną i przez 2 dni uczyć Cię jak tworzyć treści, które są rozchwytywane przez publikę.

W takim przypadku cena musiała by być naprawdę wysoka i kosztowało by to najtaniej 500zł.

Jednak na początek naszej, mam nadzieję długiej i dobrej znajomości, chcę abyś uważał mnie za wartościowego człowieka, któremu nie zależy przede wszystkim na pieniądzach, ale głównie na efektach swoich klientów.

Dlatego postanowiłem, że cały e-book nie będzie kosztował 500zł, ani nawet połowę tej sumy. Nie będzie nawet kosztował 100zł, ponieważ jego cena będzie na zawsze wynosiła 27zł, a do 10 marca 2016 roku, możesz nabyć ten e-book za jedyne 7zł.

Opinie

Na wszystko otrzymasz moją wielkoduszną gwarancję efektów!

Jeżeli czegoś się boisz…jeżeli czujesz, że coś nie jest dla Ciebie – po prostu tego nie rób. Jeżeli jednak czujesz, że ten e-book jest dla Ciebie, ale jeszcze się boisz to pamiętaj, że mam dla Ciebie moją 100% gwarancję satysfakcji i zwrotu pieniędzy.

Masz pełne 30 dni mojej gwarancji. Bez żadnych pytań, bez żadnych przeszkód, bez żadnych kłopotów możesz odzyskać pieniądze jeżeli nie będziesz usatysfakcjonowany.

Zatem masz do wyboru 2 drogi.

Możesz pójść za mną i jeśli kurs nie będzie dla Ciebie, możesz skorzystać z gwarancji satysfakcji i odzyskasz całe swoje pieniądze.

Możesz też wybrać drugą drogę: szukać na własną rękę i robić dokładnie to co inni, szukają, szukają i po stracie czasu wracają znowu do mnie.

Ty nie musisz już tracić czasu na szukanie.

Zatem wybór należy do Ciebie.

Powód jest jeden – bo wiem że „Magia Copywritingu” to świetnej jakości e-book, który pokaże Ci sposób „Jak Łatwo i Szybko Tworzyć Fenomenalne Treści” i dzięki któremu zobaczysz Innowacyjny system pisania. Dlatego nie boję się że zwrócisz „Magię Copywritingu”, bo wiem że będziesz w 110% zadowolony!

Każdy Dzień To Szansa Napisania Wartościowej Treści.

Tak więc masz dwie możliwości:

Możesz podjąć działanie dzisiaj z e-bookiem „Magia Copywritingu” i tworzyć treści, które będą pochłaniały ludzką uwagę.

…będziesz mógł pisać jak prawdziwy Copywriter, który ukończył w tym kierunku studia.

…będziesz mógł ożywić stagnację twojej strony www.

…będziesz mógł zdobyć więcej czytelników na swoją stronę internetową i nie martwić się tym, że nikt Cię nie czyta.

Albo…możesz zignorować tę wiadomość, powiedzieć sobie „wiem już wszystko”, usiąść przed komputerem i pisać tak jak piszesz.

Teraz jest czas, aby podjąć działanie i odebrać kurs!

Tak, Zamawiam e-book „Magia Copywritingu”!

Biorę „Magia Copywritingu”!

Wiem, że pracując z metodami w e-booku jestem w stanie wejść na właściwe tory i pisać jak specjalista od Copywritingu.

Wiem, że mogę bardzo szybko uzyskać zwrot z inwestycji stosując metody zawarte w tym e-booku, ponieważ kurs e-book przygotowany dla „zwykłych” ludzi, którzy chcą stworzyć nadzwyczajne treści..

I wiem, że wszystko jest objęte 30 dniową gwarancją satysfakcji, więc nie ma szans, że podejmuję złą decyzję. Mam możliwość przetestowania e-booka, przeanalizowania go, ustalenia czy będzie pracował dla mnie. Czyli defacto mogę zrobić jazdę próbną za darmo.

Tak Dominik, jestem gotowy!

Proszę daj mi dostęp do e-booka „Magia Copywritingu”, abym mógł tworzyć lepsze treści w krótszym czasie, mieć więcej czytelników i osiągnąć więcej odwiedzin mojej strony, nawet jak dopiero rozpoczynam swoją przygodę z tworzeniem treści!

CENA Z BONUSAMI 97zł

Dzisiaj Tylko 27zł

Pisz nowocześnie.

Dominik Jędrzejczak

P.S. Jeśli uważasz, że to nie jest dla Ciebie to przeczytaj całość jeszcze raz.

Moje gotowe instrukcje KROK PO KROKU , działają dla każdego, kto ma odrobinę czasu.

P.P.S Rozumiem, że możesz być sceptyczny, ale nie ma powodu, bo przez 30 dni testujesz wszystko na moje ryzyko.

© 2016 Innowacyjna nauka eBiznesu™, All rights reserved.

Przebywając na tej stronie akceptujesz regulamin i politykę prywatności.

Jeśli nie zgadzasz się z regulaminem proszę opuść stronę.

Kontakt Polityka Prywatności Regulamin Informacja o Cookies