Odpowiedz na 3 pytania i wygraj dostęp do Mega Pakietu 9 kursów marketingowych. Wygrywa 5 pierwszych osób oraz 5 osób, które wybiorę za najlepsze odpowiedzi.

1. Jak tutaj trafiłeś?(z maila,reklama fb, reklama google, z polecenia)
2. Napisz w 5 zdaniach: Czym się zajmujesz? Masz firmę, nie masz firmy?
3. Napisz w 5 zdaniach co chciałbyś osiągnąć?/W jaki sposób mógłbym Ci pomóc?
(Jeśli chcesz możesz od siebie napisać, gdzie spędzasz sylwestra)

Życzę Wesołych Świąt,
Dominik Jędrzejczak

22 komentarze

 1. Ad. 1 Wysłałeś maila:)
  Ad. 2 Miałem wiele firm, teraz staram się działać bez firmy:)
  Ad. 3 Pewnie pomoże mi Twoje szkolenie:)
  Wesołych Świąt:)
  Pozdrowienia
  Piotrek

  Odpowiedz
  • ad1. reklama na fb
   ad2. Miałam firmę, konkurencja na rynku sprzedawała po cenach niższych niż ja sama mogłam kupić w hurtowni i dlatego musiałam zakończyć swoją działalność.Aktualnie mam marzenia, ale żeby je zrealizować to najpierw muszę się pouczyć marketingu sieciowego.
   ad3. Byłam na wielu webinarach u wielu różnych osób. Do Ciebie przekonała mnie prostota i jasność wyjaśniania zagadnień.Podoba mi się forma Twoich wypowiedzi, choć muszę to napisać.. w jednym z maili użyłeś niecenzuralnego wyrażenia i uważam, że to było zupełnie niepotrzebne, trzymaj fason i nie rób tego więcej, by do siebie nikogo nie zrazić.
   Serdecznie pozdrawiam.

   Odpowiedz
 2. 1 trafiłam tutaj z maila
  2 zajmuję się MLM – dotyczącym zdrowia – współpracuje z firmą DXN zdrowa kawa z grzybem – wspaniałe suplementy spirulina .rieshi, cordycps i inne,wspomagam sie produktami opartymi o podobne składniki z firmy tianDe,
  ogólnie promuję zdrowie wśród ludzi
  jeżeli pytasz o działalność gospodarczą to nie prowadzę
  3 interesuje mnie rozwinięcie zdobywania klientów, partnerów biznesowych z użyciem internetu
  reklama na fb
  uruchomienie i reklama na instagramie
  przyciągający klientów i partnerów kanał yt
  prowadzenie z powodzeniem biznesu online

  Zdrowych Wspaniałych Świąt
  Sylwester spędzam przed telewizorem ze względu na żałobę ale Tobie życzę szampańskiej zabawy
  Pozdrawiam Bożena

  Odpowiedz
 3. BO WIEDZA TO PODSTAWA

  Ps.1 Dobry nagłówek to podstawa
  Ps2. Podobna wpływa w 80% na skuteczność.

  1. Drogą @ – mam suba
  2. Zajmuję się pozyskiwaniem funduszy europejskich i innych cudownie darmowych środków dla dużej rzeszy klientów. Pochodzą z obszaru całej Polski. W większości są to mikroprzedsiębiorstwa. Obecnie pracuję w zawodzie 🙂 Wcześniej i miałem i ostatnio pracowałem w firmie rodzinnej, zajmującej się jw. dotacjami
  3. Szkolenia z zakresu marketingu ( i Twoje @ również, jak i inne ) wykorzystuję celem opisywania strategii marketingowych w poszczególnych aplikacjach dotacyjnych. Jeśli tak jak teraz mam np. ponad 20 wniosków na jeden Urząd Marszałkowski to muszę napisać 20 różnych opisów dla „2. Należy wskazać, w jaki sposób klienci będą informowani o produktach / usługach / towarach. Należy również opisać planowane krótko i długoterminowe działania promocyjne.” oraz „3. Należy uzasadnić skuteczność wybranych metod promocji”. Jak to ostatnio określono „content marketing dotacyjny”. Reasumując tekst musi być „różny”, a jednocześnie dostosowany do danej branży, firmy itd, a także ewentualnie wykorzystujący braki u konkurencji – jest co „robić”. . Sylwester – miał być Wrocław, ale z braku pirotechniki pewnie Warszawa.

  Również Wesołych Świąt *
  * – to poza konkursem zdanie.

  Odpowiedz
 4. 1. e-mail, reklama fb
  2. Mam firmę. Sprzedaję specjalistyczne produkty. Prowadzę sklep internetowy. Prowadzę fanpage firmy.
  3. Chciałabym uzyskać wzrost sprzedazy online. Mam nadzieję na wzrost liczby zaangazowanych fanów na fanpage. Chciałabym sprawnie posługiwac sie mozliwościami reklamy na fb. Zamierzam prowadzić grupę fb i poszukuje dobrych porad. Licze na pomoc w opracowaniu strategii sprzedazy na fb. Sylwestra spedzam w domowych pieleszach , co wszystkim bardzo polecam ;_ pozdrawiam .

  Odpowiedz
 5. 1 przez fb
  2. Własna działalność w uk, pracuję nad uruchomieniem sprzedazy internetowej, szukam nowych rozwiązań aby się nie dać okraść przez supermegainteligentnego wcz Kaczyńskiego.
  3. Milion funtów w jeden rok. Jaki produkt wprowadzić? 😉

  Odpowiedz
 6. 1. Z reklamy na FB
  2. Zajmuję się tworzeniem, optymalizacją i zabezpieczaniem stron i sklepów internetowych. Dodatkowo zajmuję się szeroko pojętym bezpieczeństwem IT. Obecnie nie posiadam firmy, pracuję jako freelancer. Od jakiegoś czasu staram się również zgłębić tajniki marketingu w mediach społecznościowych. Hobbystycznie zajmuje się fotografią, niestety nie mam zbyt wiele czasu na hobby z powodu natłoku pracy.
  3. Co chciałbym osiągnąć? Pewnie to co wszyscy zainteresowani kursem 🙂
  Chciałbym dotrzeć do jeszcze większej rzeszy klientów.
  Najbardziej interesowałoby mnie uzyskanie wiedzy na temat budowania przynoszących zyski kampanii w mediach społecznościowych.

  Odpowiedz
 7. 1. reklama fb,
  2. Robię doktorat z biologi molekularnej. Planuje założyć firmę mam 3 pomysły i kończę ich biznesplany więc nadal się waham jakim działem zająć się. Pracuje nad nowymi technologiami z dziedziny CRISPR/Cas9. Planuje również działalność w Azji (szczególnie Japonia).
  3. Założyć firmę która pozwali mi na rozwój i w przyszłości samodzielne działa w zakresie technologicznym, tak bym mógł rozwinąć się dalej niż tylko 1 firma. Marketing i dotarcie do kl. jest dla mnie kluczowe, a w tym segmencie jestem słaby i tu szukam pomocy.
  – Sylwester w domu lub w laboratorium zależnie od wyników tydzień przed 🙂

  Odpowiedz
 8. 1. Jestem na Twojej liście mailingowej.
  2. Mam firmę. Zajmuję się informatyką. Ogólnie rzecz biorąc ogarniam tę działkę w firmie potrzebującej opieki IT szeroko rozumianej. Oprócz tego dorywczo świadczę usługi w podobnych jej firmach. Codziennie zgłębiam tajniki marketingu internetowego i prowadzę od niedawna bloga o wchodzeniu w świat internetowego zarabiania.
  3. Chciałbym zarabiać dzięki Internetowi minimum 6000 zł brutto. Chciałbym umieć to, co Ty 😀 Możesz mi pomóc robiąc filmiki na YT. Np. jak przeprowadzasz kampanie, robisz landingi, konkretne rzeczy. Samej teorii jest dużo w necie, nagranej krok po kroku praktycznej strony tego jest mało. Filmiki pokazujące działanie narzędzi typu Mailchimp, etc. od praktycznej strony też by się przydały.

  Sylwester z bliskimi w domu 🙂

  Odpowiedz
 9. 1. Czytam twoje meile, kilka kursów już mam 🙂 i zaczynam je wdrażać

  2. Tak mam firmę obecnie rozwijam nowy projekt. Chce i tworze strony www dla ludzi, obecnie chcę dobrze skupić się na tworzeniu kursów i dobrego contentu, a tym samym zaistnieć w sieci i na social media – więc daleka droga przede mną.

  3. Co chce osiągnąć? Chce stworzyć kilka kursów wideo które z czasem dobrze wdrożę w system on-line nauki z tych kursów. Chcę zbudować społeczność i nauczyć się ją prowadzić i się z nią komunikować. Dzięki temu projektowi chcę również nauczyć się po prostu zarabiać i mieć wolność finansową tam gdzie chcę pracując zdalnie za pomocą komputera.

  Marketing jest mega istotny w tym wszystkim i ciężko wybrać odpowiednią drogę. Ciebie znam już od kilku miesięcy i co chwila i mnie zaskakujesz i zadziwiasz, bo np. twoje oferty są napisane ciekawym językiem takim gdzie JA sam zostałem złapany na tzw. haczyk 🙂

  A sylwka spędzam z najlepsiejszą dziewczyną pod gwiazdami 🙂

  Pozdrawiam i życzę wesołych świąt i wszystkiego dobrego w nowym roku 🙂

  Odpowiedz
 10. 1. Zapisałem się na newsletter.
  2. Obecnie pracuje fizycznie na produkcji. Mam plan iść swoją drogą, robiąc to, co lubię ( www, marketing, optymalizacja stron) i nie przepracować ani dnia więcej 🙂
  3. Chciałbym pracować wykorzystując wyłącznie internet i komputer. Dać sobie kontrolę nad tym co robię, o której pracuje, ile mam wolnego zabierając ta „przyjemność” obecnemu pracodawcy. Mam nadzieję w przyszłości pracować przez internet jak inni najlepsi w tym fachu.

  Sylwestra spędzam w towarzystwie najlepszych przyjaciół 🙂

  Odpowiedz
 11. Dziękuje wszystkim za udział. Konkurs został rozstrzygnięty.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz