„Jak Szybko, Tanio i Efektywnie Generować Klientów Z Facebooka?”

Czy zdajesz sobie sprawę z tego, że na Facebooku są Twoi klienci, do których możesz się reklamować każdego dnia?

Wiele osób próbuje korzystać z reklam na Facebooku, lecz albo nie wiedzą jak to poprawnie robić, albo za dużo płacą aby pozyskać klienta i jest to nieopłacalne.

Co by zmieniło w Twoim biznesie docieranie do konkretnego klienta o wiele taniej, niż dotychczas? Już za chwilę możesz bardzo szybko stać się właścicielem niewiarygodnie skutecznych strategii reklamy na Facebooku.

Szanowny Przedsiębiorco,

Jeśli chcesz tworzyć niesamowite reklamy na Facebooku, a przy tym bardzo skutecznie trafiające w gusta Twoich klientów, to koniecznie przeczytaj każde słowo na tej stronie. Mam zamiar przedstawić Ci dokładnie krok po kroku, jak stworzyć idealnie dopasowane reklamy do Twojego klienta i jeszcze ostro obniżyć koszty reklamy.

Kim Ja Jestem?

Nazywam się Dominik Jędrzejczak i w tym roku wykupiłem większość dostępnych na rynku szkoleń z rozwoju osobistego i z prowadzenia biznesu, głównie marketingu. Wydałem na to ponad 10 000 złotych i można powiedzieć, że wiem już wszystko, co niezbędne jest dla każdego człowieka. Widzisz większość osób, które potrzebują się zareklamować na Facebooku popełnia masę błędów. Te błędy prowadzą do tego, że tylko Facebook ma z tego korzyści, a osoba, która chce się zareklamować płaci zbyt wysokie rachunki za reklamę. Dlatego postanowiłem wyciągnąć wnioski i nagrać aż 14 filmów, które ujawniają najlepsze sekrety reklamy na Facebooku.

Dlatego właśnie powstało to Szkolenie!

Wróćmy na chwilę do lat dzieciństwa ze szkoły, ponieważ jak dobrze pamiętasz swoją klasę, istniały tam różne typy ludzi. Jeden uczył się czytając w ciszy, drugi powtarzał na głos, trzeci robił notatki itd., dlatego ciężko trafić do jednej grupy osób. Dzisiaj o wiele łatwiej każdemu włączyć wideo i zobaczyć w 5 minut, jak to się robi i o co chodzi. Mimo, iż wolę pisać do ludzi i chce żeby czytali moje materiały, to jednak i tak będzie część osób, która chce szybko przyjąć nową wiedzę i od razu mieć rezultaty. Dlatego właśnie jest to szkolenie: „Facebook ADS – Reklamy na Facebooku”.

Wideo 1 – Wprowadzenie

Wideo 2 – Targetowanie

Wideo 3 – Odsyłanie

Nie wiesz nic o reklamie na Facebooku? Nigdy nie próbuj tworzyć reklam zanim nie poznasz zaawansowanych opcji użytkowania, inaczej tylko stracisz pieniądze.

Chcesz żeby Twoja reklama była bardzo skuteczna i żeby zobaczyło ją jak najwięcej osób? Nigdy nie reklamuj się do wszystkich, wybieraj spersonalizowaną grupę docelową.

Reklamujesz się na Facebooku i masz kiepskie rezultaty? Chcesz zrozumieć działanie reklam i przyciągać nowych klientów do swojego biznesu? Dowiesz się jak to robić. Zrozumiesz, że bardzo ważny jest wybór odpowiedniej grupy docelowej, podczas gdy większość robi zupełnie odwrotnie, wyrzucając kasę w błoto.

Znasz już metody reklamy na Facebooku, ale dalej nie masz konkretnych wyników? Warto zapoznać się z tymi metodami.

Co dokładnie otrzymasz?

Dostaniesz ode mnie serię nagrań wideo, zarówno teoretycznych, gdzie nauczę Cię najważniejszych sekretów o reklamie na Facebooku, jak również nagrania z pulpitu mojego komputera, gdzie zobaczysz jak stworzyć skuteczną reklamę, jak badać statystki oraz zmniejszać koszty reklam.

Szkolenie Wideo składa się z 7 nagrań z teorią i 7 nagrań z praktyką. Łączny czas nagrań to zaledwie niecała 1 godzina, więc szybko będziesz mógł przejrzeć cały materiał i zastosować metody zawarte w szkoleniu.

  • Odkryjesz, co jest najważniejsze w reklamie i jak mieć bardzo dużą skuteczność.
  • Zobaczysz, co musisz wiedzieć, aby optymalizować kampanie reklamowe.
  • Pokażę Ci z pulpitu komputera, jak korzystać ze statystyk reklam i ostro ciąć koszty.
  • Udowodnię, że jedna reklama równa się wydawania za dużo na reklamy, a stworzenie kilku przynosi rezultaty i oszczędność.
  • Opowiem Ci jak kierować oferty do zaangażowanych osób, które już odwiedziły Twoją stronę i będzie łatwiej je przekonać do zakupu.
  • Nauczysz się retartergetingu, aby reklamować się do osób, które odwiedziły twoją stronę internetową z ofertę czy każdą inną. Możesz dzięki temu ponownie reklamować się do swoich klientów sprzedając im szybciej swój kolejny produkt – JEST TO BARDZO MOCNE ZAGRANIE!
  • Lista adresowa – Za pomocą reklam na Facebooku możesz 100 razy szybciej budować listę adresową. Lepiej już wykup dodatkowo pakiet 1000 czy 10 000 subskrybentów.

Facebook ADS Wideo 1 ze Szkolenia

Copywriting to nie jest Twoja najlepsza strona?

Zobaczysz moją reklamę, dzięki której odkryjesz, jaki tekst będzie odpowiednio przyciągał klientów. Wyjawię Ci kilka innych opcji, które warto stosować przy tworzeniu reklam.

3 kroki, które musisz znać, jeśli w ogóle chcesz myśleć o skutecznej reklamie.

  1. Jaką wybrać grafikę i dlaczego obrazek jest bardzo ważny.
  2. Jaką napisać treść, aby reklama była skuteczna
  3. Jak śledzić statystyki i obniżać koszty

ALE TO NIE WSZYSTKO

Dostaniesz, jeszcze BONUS!

Otrzymasz ode mnie również mapę myśli, gdzie przedstawiam UWAGA, aż 38 dróg do pozyskania klienta i wszystkie cały czas działają. Odkryjesz tam zarówno sposoby pozyskania klientów online, jak i offline.

Poznacz tam również sposób na podniesienie wartości zamówienia. Mam tych sposobów już ponad 30 i otrzymasz je wszystkie zupełnie za darmo w BONUSIE!

Wartość tego Bonusu to co najmniej 100zł!

Widzę, że ten kurs ma w sobie konkretne rozwiązania dotyczące reklamy na Facebooku, ale ile to wszystko kosztuje?

Posłuchaj: żebym obsługiwał twoje reklamy na Facebooku, musisz mi zapłacić co najmniej 2500 złotych miesięcznie. W tym kursie płacisz za strategie dotyczące skutecznych reklam na Facebooku, dzięki czemu na stałe obniżysz koszty reklam, lub zaczniesz pozyskiwać nowych klientów, dzięki Facebookowi.

Mogę te filmy nagrać na płyty DVD zapakować i sprzedawać nawet za 997 złotych. Jednak muszę tu ponosić koszty i znowu więcej pracować, poza tym Twój czas oczekiwania się wydłuży, bo będę Ci to wysyłał pocztą. Chcę, żebyś już na początku naszej znajomości zaoszczędził i pieniądze i czas i zaczął przeprowadzać skuteczne kampanie reklamowe na Facebooku.

Całe szkolenie powinno być sprzedawane za 997zł, jednak Ja nie potrzebuje tak dużo z Ciebie zdzierać. Mógłbym, ale nie chce, bo wiem że jak kupisz ten kurs, to Twoja wartość wzrośnie. Po prostu będziesz chciał więcej mojej wiedzy. Dlatego postanowiłem oddać Ci to szkolenie za Mniej Niż Połowę Ceny.

Na wszystko otrzymasz moją wielkoduszną gwarancję efektów.

Jeżeli czegoś się boisz…jeżeli czujesz, że coś nie jest dla Ciebie – po prostu tego nie rób.

Jeżeli jednak czujesz, że ten kurs jest dla Ciebie, ale jeszcze się boisz to pamiętaj, że mam dla Ciebie moją 100% gwarancję satysfakcji i zwrotu pieniędzy.

Masz pełne 30 dni mojej gwarancji. Bez żadnych pytań, bez żadnych przeszkód, bez żadnych kłopotów możesz odzyskać pieniądze jeżeli nie będziesz usatysfakcjonowany.

Zatem masz do wyboru 2 drogi.

Możesz pójść za mną i jeśli kurs nie będzie dla Ciebie, możesz skorzystać z gwarancji satysfakcji i odzyskasz całe swoje pieniądze.

Możesz też wybrać drugą drogę: biec prosto na napastnika, robić dokładnie inaczej niż inni.

Niestety stamtąd nie ma powrotu i nie można cofnąć się do przeszłości, ale też są znacznie większe zyski, szybsze dotarcie do klienta i bezcenna wiedza. Zatem wybór należy do Ciebie.

Jest też druga strona gwarancji: Gdy mi powiesz, że produkt nie działa, poruszę niebo i ziemię, aby osobiście dać Ci efekty. Zrobię wszystko, abyś miał rezultaty. Więc generalnie nic nie tracisz, aby uzyskać wyniki, a masz jazdę próbną za darmo.

Czemu Ryzykuję Z Taką Gwarancją?

Powód jest jeden – bo wiem że „Facebook ADS – Reklamy na Facebooku” to świetnej jakości Szkolenie, które rozwiąże wszystkie Twoje problemy w reklamie na Facebooku i dzięki któremu będziesz mógł wygenerować więcej klientów w mgnieniu oka. Dlatego nie boję się że zwrócisz „Facebook ADS – Reklamy na Facebooku”, bo wiem że będziesz w 6542% zadowolony!

Tak więc masz dwie możliwości:

Możesz podjąć działanie dzisiaj z „Facebook ADS-em – Reklamami na Facebooku” i tworzyć reklamy według konkretnych wskazówek…i nareszcie nadać swojemu biznesowi prawidłowy tor.

…będziesz mógł uzyskać więcej klientów, budować szybko bazy adresowe, aby generować większe dochody.

…będziesz mógł ożywić stagnację gospodarczą firmy, usunąć stres i obawy, oraz zdobyć więcej komfortu psychicznego i fizycznego.

… będziesz mógł zdobyć więcej pieniędzy na swoją emeryturę i nie pracować do 67 roku życia jak większość Twojego pokolenia.

Albo…możesz zignorować tę wiadomość, powiedzieć sobie „wiem już wszystko”, usiąść przed telewizorem i oglądać telenowele. Teraz jest czas, aby podjąć działanie i odebrać szkolenie!

Opinie!!!

Nie sądziłam, że popełniam tyle błędów. Moje rachunki z reklam stanowczo się zmniejszyły, a dodatkowo nauczyłam się kierować reklamy do moich aktualnych klientów, aby sprzedać im inny produkt. – Anna Wolska

Gdyby ktoś wcześniej nauczył mnie tworzyć reklamy na Facebooku, byłbym kilka tysięcy bogatszy. Niestety popełniłem mnóstwo błędów, a zrozumiałem to już na samym początku. W ogóle nie sprawdzałem statystyk reklamy, teraz wiem jak to zrobić. – Andrzej Sobczyk

Dla mnie reklama na Facebooku to czarna magia. Nigdy nie próbowałam sama zareklamować naszego Fanpage na Facebooku, ani sprzedawania produktów. Teraz stworzyłyśmy z koleżankami system, dzięki któremu zarabiamy 14 razy więcej na każdym kliencie, niż dotychczas. Polecam każdemu kierować nowe kontakty na stronę Landing Page – Alicja Matuszek.

 

Tak, Zamawiam Szkolenie „Facebook ADS – Reklamy na Facebooku”

Wiem, że pracując z metodami w kursie jestem w stanie wejść na właściwe tory i spełnić wszystkie swoje marzenia, które są w mojej wyobraźni.

Wiem, że mogę bardzo szybko uzyskać zwrot z inwestycji stosując metody zawarte w tym szkoleniu, ponieważ program jest przygotowany dla „zwykłych” ludzi, którzy chcą stworzyć nadzwyczajne wyniki..

I wiem, że wszystko jest objęte 30 dniową gwarancją satysfakcji, więc nie ma szans, że podejmuję złą decyzję. Mam możliwość przetestowania programu, przeanalizowania go, ustalenia czy będzie pracował dla mnie. Czyli defacto mogę zrobić jazdę próbną za darmo.

Tak Dominik, jestem gotowy!

Proszę daj mi dostęp do szkolenia „Facebook ADS – Reklamy na Facebooku” , abym mógł zrobić więcej reklam za mniejszą cenę i szybciej dotrzeć do wymarzonego klienta, nawet jak dopiero rozpoczynam swoją przygodę z biznesem i reklamami na Facebooku!

CENA Z BONUSEM 197zł

PROMOCJA Dla Ciebie -91%,

czyli TYLKO 17zł.

Innowacyjny Marketing

Dominik Jędrzejczak

P.S. Jeśli uważasz, że to nie jest dla Ciebie to przeczytaj całość jeszcze raz.

Moje gotowe instrukcje KROK PO KROKU , działają dla każdego, kto ma odrobinę czasu.

P.P.S Rozumiem, że możesz być sceptyczny, ale nie ma powodu, bo przez 30 dni testujesz wszystko na moje ryzyko.

© 2015 Innowacyjna nauka eBiznesu™, All rights reserved.

Kontakt Polityka Prywatności Regulamin Informacja o Cookies