Baza mailingowa może być wykorzystana na wiele sposobów. Najważniejsze żeby wydobyć cały potencjał listy.

Niektórzy ludzie reagują szybko na podrzucane im oferty, a niektórzy muszą dojrzeć do zakupu.

Bardzo ważne, żeby prowadzić marketing w sposób cykliczny. Wtedy szybciej zbudujemy odpowiednie relacje do zakupu.

Na jakie sposoby może być wykorzystana baza mailingowa?

Bazę mailingową możesz spieniężyć sprzedając własne produkty i usługi, jak również produkty i usługi innych firm, więc w razie problemów, gdy nasi klienci kupią już u nasz wszystko można dalej zarabiać podsyłając produkty od konkurencji, oczywiście za odpowiednie pieniądze.

Bazę mailingową możesz również sprzedać.

Myślisz że po co wszystkie forum czy serwisy zbierając e-maile podczas rejestracji?

Bazę mailingową można rozwijać.

Po prostu możesz kontaktować się tak ze swoją listą, że będziesz pytał czego potrzebują. Mając kursantów można ich później podzielić do kolejne etapy, czy np. dać kolejny kurs angielskiego dla zaawansowanych, czy już jakiś konkretny kurs biznesowy.

Wtedy staniesz się nie tylko niespotykanym wcześniej nauczycielem, ale również będziesz miał biznes, który zawsze się rozwija i nie ma nudy.

Znam wielu biznesmenów, którzy spełniają swoje marzenia, realizując biznes za biznesem, ale jak już coś zrobisz i osiągniesz swój cel, to zaczyna Ci się nudzić. Wtedy dobrze jak wiesz, w którym kierunku się rozwijać. Wtedy nie ma przestoju, a wakacje to co innego 🙂

Póki gadamy jeszcze o bazie mailingowej, to na koniec powiem Ci jeszcze moje najlepsze rozwiązanie. Staram się wszystkich ludzi, którzy kupują u mnie maksymalnie rozwijać. Nie tylko daje im tematy związane z e-mail marketingiem, tworzeniem kontentu, Seo i inne związane z marketingiem, ale także dostają dawkę wiedzy z rozwoju osobistego.

Mam nadzieję, że czytając ten wpis zrozumiesz, że warto w swoim życiu poświęcić 30 minut na czytanie, najlepiej 30 minut rano i wieczorem, ale wiem możesz powiedzieć że to dużo, dlatego zacznij od czytania 15 minut rano i wieczorem.

Po pierwsze umysł rano jest świeżutki, więc wszystko szybko zapamiętuje.

Po drugie przed snem czytanie pomaga w łatwiejszym zaśnięciu i przyjemniejszych snach. Po telewizji trudniej może być zasnąć.

Więc(Podobno od tego słowa nie zaczyna się zdania) Tak więc 🙂 teraz już wiesz jak rozwijać bazę mailingową i wydobyć swoich najlepszych klientów, którzy zapłacą dużo, a i mogą Ci płacić co miesiąc cyklicznie, co jest świetnym rozwiązaniem.

baza mailingowa